Z Panských lesů

Vrhy chovatelské stanice Z Panských lesů


Vrh K

Matka: Joákarat z Panských lesů
nar. 18.7.2009
DKK A/A, DLK 0/0

Champ. CR, Výborná, CAJC, NV, KV, 6xCAC, CAC ČMKU, 3x res CACIB, 2x CACIB, CWC, BOB
Zkoušky/Hunting tests: ZV – I.c, PZ – I.c, SZVP – I.c, LZ – II.c, nos 4

Joákarat (Kara) je výborně stavěná, 56 cm vysoká fena. Má krásné předhrudí a hluboký hrudník. Horní i dolní linie bez vad. Úhlení předních a zadních končetin v naprostém pořádku. Optimální žemlová barva, tmavě hnědé oko.
Povahově je to velice temperamentní, ale ovladatelná fena. Její hledání je rychlé a široké, s vysoko nesenou hlavou. Má velmi pevné vystavování, bezpečně přiznává. Na honech pracuje s plným nasazením. Je velmi kontaktní k ostatním psům, miluje děti.

Otec: Hungaricum Dukát bakó
nar. 1.4. 2007
DKK (HD) A
CAC, res.CACIB, HPJ
Zkoušky/Hunting tests: TSZ, AV, VAV
Bakó je středně silný, výborně stavěný pes, s krásným předhrudím a velmi pěknou hlavou. Líbí se mi tmavé oko, které nesou také moje feny. Majiteli je kladen důraz hlavně na povahu a lovecké kvality. Báko přinesl novou krev do našeho chovu. V jeho rodokmenu se objevují jména velmi význačných chovatelských stanic, které do chovu maďarských ohařů v zemi původu velmi významně zasáhly.

Datum krytí: 25.5. 2012

Datum porodu: 27.7.2012

Začátek porodu: 3:30
Konec porodu: 8:30

Porod probíhal bez problémů. Kara se, jako prvnička, chovala příkladně. Dvě menší fenky byly zvlášť přikrmovány. Všechna štěňata byla vitální. Kara byla po porodu v pořádku.

Psi: 3
Feny: 6

Jména:
Kabala
Karika: DKK0/0
Kanya
Kermie
Kincsem: DKK 0/0
Kedves
Kerf
Komisz: DKK 1/1 (pozn. veter. “bez náznaku dysplazie), Junior Champ., 3xCAJC, Res. CAC, ZV-I.c
Kardos

Psi jsou velmi pěkní, dobře stavění, výborně úhlení. Feny jsou stavěné také velmi pěkně. Fenky s menší porodní váhou zůstaly drobnější. U štěňat se projevují výborné lovecké vlohy.Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Opera web browser
Vytvořil: jamlc (@) volny.cz