Z Panských lesů

Vrhy chovatelské stanice Z Panských lesů


Vrh D

Matka: Nella z Pompejské kolonády

Narozena: 24.4.1994

Ich,Ch SR, Ch CR, ZV-I.c., PZ-I.c.

Nella se stala zakladatelkou chovatelské stanice Z Panských lesů. Dá se říci, že je to moje životní fenka. Své exteriérové kvality potvrdila na mnoha výstavách. Pracovně se velmi hezky ukázala na ZV, které vyhrála a na PZ, kde byla posuzována panem Josefem Němcem (znáte z mezin. výstav psů). Tam se „blýskla“ svým nádherným a velice dlouhým postupováním za zvěří a pevným vystavováním. Když mě, posuzovatele a koronu táhla přes celé pole, věřte, že jsem se modlila, aby tam skutečně zvěř byla. Měla jsem opravdu radost, když vylétl kohout. Vím, že jen dvě zkoušky nejsou mnoho. V té době jsem neměla další ambice v tomto směru a vím, že by Nelka pod vedením odborníka ukázala své kvality na dalších zkouškách a soutěžích.

Na honech se ukázala jako velmi razantní, pracovitá a poctivá fenka, která zvěř „neztrácí“. Nyní je to elegantní starší dáma, která si užívá odpočinku a vycházek se svými dcerami.

Otec: Tocokerti-Vadász Adu (Doris)

Jun.Ch SK, Ch SK, Res. CACIB, CACIB FT-výborně, SV, JS, FSS, SVP- I.c, Evrop. Pohár- CACT, R. CACIT, MAM – I.c DBK-0/0

Mohutný pes se širokým hrudníkem. Kohoutková výška 63 cm. Pracovně velmi razantní, pevných nervů. Střet se škodnou (zkouška ostrosti)- 4. I když mi byli doporučováni jiní psi, Doris mě jako chovatelku velmi oslovil a stal se otcem nejen štěňat vrhu D, ale i krycím psem pro F a G vrh ve spojení s Cadeshou. Doris byl velmi razantní i při krytí – žádné hraní, či předehra. Ze všech tří spojení vyrostli velmi kvalitní jedinci jak exteriérově, tak s vynikajícími loveckými vlohami.

Datum krytí: 8.4.2002

Datum porodu: 9.6.2002

Začátek porodu: 00:10

Konec porodu: 10:00

Psi: 2

Feny: 5

Číslo z. – 1439-1445

Porodní váha: 380-490g

Darmun- mohutný pěkný pes, výstav se neúčastnil

Dante – chovný pes, DKK 0/1, 3x výb., ZV – I.c., PZ – I.c., nos 4, LZ – II.c., SVP – II.c.

Dalwa – krásná mohutná fenka, výstav se neúčastnila

Deborah

Domina – chovná fena, DKK 0/0, Výb., CAJC, 2x Res. CAC, CAC, Res. CACIB, CACIB, BOB, ZV – I. C., PZ – I.c., nos 4

Dramé – chovná fena, DKK 0/1,Jun.ch., Ch CR, Interch, 4x CAJC, 7x CAC, Res. CAC,2x Res. CACIB, 4x CACIB, CWC, 4x BOB, Vítěz mladých střední a vých. Evropy, Národní vítěz, BOG – II.m., BOG-IV. m., VDH-Champ., World dog show-Poznaň 06-V2, ZV – I.c., PZ – I.c., nos 4, SVP – II.c., SVP – I.c., PZ – I.c. CACT, LZ – I.c. MJM /CACIT/- III. c., Mezin. VZ – I. c.- CACT nos 4

Diansa – chovná fena, DKK 0/0, Výborná, CAJC, CAC, CACIB, ZV – I.c. – vítěz, PZ – I. c. – vítěz, LZ – I.c., VZ .- I.c. – vítěz (nejlepší práce v poli), MAM – I.c., SZVPMJL – I.c., SZVP – MRŠ – I.c., Res. CACT, MVZ – Pohár LZ Židlochovice – I. c., MMN – I.c. – vítěz, CACT,CACIT, MJS 2005 – I. c., CACT, 1x na LZ a 2x na VZ vedena na barvě jako hlásič, Pohár ŠKS Bernolákovo – 2. místo- res. CACIT, res. CACT, IFT – GT couple Dubany – velmi dobře 14 bodů, IFT – solo Bruntál – EXC. 2 – 17 bodů,res. CACIT, res. CACT, SMVV Líbeny – Spec. VZ maďarských ohařů v Maďarksu – vítěz- CACIT, CACT, CAMP DEL MONDO Italia (Porve Santo Stefano) – 8. místo v celkovém pořadí, 2. místo ve skupině – Mistrovství světa Sv. Huberta pro lovce s ohaři. Splněny podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion práce. Nejlepší fena roku 2005 a 2006.
25.6.08 – MEZINÁRODNÍ ŠAMPION PRÁCE!!Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Opera web browser
Vytvořil: jamlc (@) volny.cz