Z Panských lesů

Vrhy chovatelské stanice Z Panských lesů


Vrh A

Matka: Nella z Pompejské kolonády

Narozena: 24.4.1994

Ich,Ch SR, Ch CR, ZV-I.c., PZ-I.c.

Nella se stala zakladatelkou chovatelské stanice Z Panských lesů. Dá se říci, že je to moje životní fenka. Své exteriérové kvality potvrdila na mnoha výstavách. Pracovně se velmi hezky ukázala na ZV, které vyhrála a na PZ, kde byla posuzována panem Josefem Němcem (znáte z mezin. výstav psů). Tam se „blýskla“ svým nádherným a velice dlouhým postupováním za zvěří a pevným vystavováním. Když mě, posuzovatele a koronu táhla přes celé pole, věřte, že jsem se modlila, aby tam skutečně zvěř byla. Měla jsem opravdu radost, když vylétl kohout. Vím, že jen dvě zkoušky nejsou mnoho. V té době jsem neměla další ambice v tomto směru a vím, že by Nelka pod vedením odborníka ukázala své kvality na dalších zkouškách a soutěžích.

Na honech se ukázala jako velmi razantní, pracovitá a poctivá fenka, která zvěř „neztrácí“. Nyní je to elegantní starší dáma, která si užívá odpočinku a vycházek se svými dcerami.

Otec: Pitypang Center

V, CAC, Res. CACT, CACIT

Jemnější pes, nižšího vzrůstu. Dobře utvářená hlava, rovná záď. Dobré úhlení předních i zadních končetin. Hrudník přiměřeně hluboký a široký. Pracovně výborný. Velice chuťový jak v poli, tak na vodě. Les nevyjímaje. Dával krásné jedince optimální výšky, s elegantní hlavou, suchým krkem a výbornou zádí. Své kvality přinášel i po stránce pracovní.

Datum krytí : 22.3.1997

Datum porodu: 23.5.1997

Psi: 5

Feny: 2

Číslo z. – 907-913

Porodní váha: 350-420g

Agar – Výb., Res. CAC, 2x CAC, CACIB, PZ – I. c., Klubový vítěz 2000

Akont

Anry

Atar

Akin – velmi úspěšný na výstavách v USA

Ambra – velmi pěkná fenka, působí jako miláček rodiny

Aimy – chovná fena, Ch CR, vítěz třídy, CAJC, 3x Res. CAC, 5x CAC, Národní vítěz, 2x Res. CACIB, 2x CACIB, ZV – I. c., PZ – I c., nos 4Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Opera web browser
Vytvořil: jamlc (@) volny.cz