Z Panských lesů

Vrhy chovatelské stanice Z Panských lesů


Vrh J

Matka: Dramé z Panských lesů

Narozena: 9.6.2002
DKK A/B

Jun. Ch, Ch CR, Interch, 4x CAJC, Res.CAC, 7x CAC, 2x Res.CACIB, 4x CACIB, 4x BOB, CWC, VDH-Champ.V2 – Světová výstava – Poznaň 2006, vítěz mladých stř. a vých. Evropy, národní vítěz, BOG – II. m., BOG – IV. m., ZV-I.c., PZ-I.c., SVP -I.c., PZ – I.c.-CACT, MJMIII. c., LZ – 1.c.-236b. MVZ – I.c. – CACT

Dramé je fenka z posledního vrhu po Nelle. Vyrostla z ní sebevědomá fena, dobrých proporcí. Postupně se vymodelovala v elegantní silnou fenu. Kohoutková výška je 59 cm. Má dobře utvářený, hluboký hrudník. Postavení a úhlení předních i zadních končetin je v pořádku. Má optimální barvu a tmavě hnědé oko. Povahově je to hodně temperamentní, ale ovladatelná fenka. Má široké a rychlé hledání a velice pevné vystavování. Je razantní – zde se ukázalo spojení Nelly a Tocókertiho. Na honech odvádí výbornou práci, svou práci vždy dokončí.

Otec: Vadászfai Remek

Narozen: 6.10.2003
DKK A/B

HPJ, HFGY, BOB, HPJ JUNIOR BEST, CAC , CACIB, BOB, “Most Beautiful Hungarian Gundog”, VAV 194 point

Tohoto psa jsem vybírala poměrně dlouho. Zajímalo mě, jaké potomky dává po stránce exteriérové a pracovní. Protože se mi feny i psi po Remkovi moc líbí – mají optimální kohoutkovou výšku, výborní v těle, rozhodla jsem se jím Dramé krýt, s úmyslem nechat si z tohoto vrhu fenku.
Remek je pes menšího vzrůstu, výborných proporcí. Krásně stavěn v těle, s výrazným předhrudím a hlubokým hrudníkem. Hlava není těžká, oko tmavě hnědé, krk je suchý, bez volné kůže. Úhlení předních a zadních končetin bez vad.
Remek je povahově velmi temperamentní, ale ovladatelný pes, s výbornými loveckými vlohami.

Datum krytí: 19.5.2009

Datum porodu: 18.7.2009

Začátek porodu: 12:05hod.

Konec porodu: 7:00hod
Porod nejprve probíhal normálně. Pak ale bylo potřeba přistoupit k císařskému řezu, protože by se Dramé zbytečně vysilovala. Důvodem bylo uložení štěňátek v děloze – dvě vedle sebe v obou děložních rozích.

Psi: 4
Feny: 5

Porodní váha štěňat 25dkg – 33dkg.
Všechna štěňata byla po porodu vitální. Nejmenší dvě štěňátka byla dokrmována, ale nebylo to potřeba (nejmenší psík Jónek je nyní nejmohutnějším psem z vrhu).

Jména:

JutusDKK A/A, DLK 0/0, V, 2xres. CAC, 4x CAC, 2x res. CACIB, Champ.CR, ZV-I.c-nos 4, PZ-II.c. – nos 4, PZ – I.c.-nos4
Josur – Chovný pes, DKK A/A, V, CAJC, 2xCAC, CACIB, BOB, ZV-I.c-nos 4, PZ-II.c-nos 4, SZVP – 96b.I.c, PZ – I.c. – 260b. nos 4, LZ-I.c.-nos 4
Jankari
Jónek- DKK A/A, DLK 0/0, V1, CAJC, CAC, ZV-I.c. (213b.)
Joákarat – Chovná fena, DKK A/A, DLK 0/0, Champ.CR,V, CAJC, 8xCAC, CWC, NV, V.sp.výst., Krajský vítěz, vítěz Ml. Boleslavi (BOB), vítěz VII. skup., 4xCAC ČMKU, CACA, 4x res.CACIB, 4xCACIB, Champ.CR, ZV-I.c-nos 4, PZ(se zad. CACT)-I.c(293b.)-nos 4, SZVP-Ic(98b.), LZ-II.c(224b.)-nos 4, LZ-I.c (230b.)-nos 4
Jásira
JoriDKK A/A
Janis, DKK A/B, V, ZV – 228b.- nos 4
Jaelyn

S tímto vrhem jsem velice spokojena. Psi i feny jsou kvalitní po stránce exterierové – velmi dobře stavění, rovná záda, hluboký hrudník, krásné předhrudí, tmavě hnědé oko. Projevují se u nich výborné lovecké vlohy.
Doma zůstala Joákarat.Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Opera web browser
Vytvořil: jamlc (@) volny.cz