Z Panských lesů

Dramé Z Panských lesů


Slavkov - 10.5. 08

V sobotu 10. května se ve Slavkově u Brna konala Klubová výstava. Počasí bylo nádherné, výstavy se zúčastnilo přes 70 MOK. Já toto místo miluji. Vždy jsem měla štěstí, že se v tomto krásném prostředí zámeckého parku výstava vydařila.

Žádnou ze svých fenek jsem s sebou neměla. Chtěla jsem se jen podívat a pokud by se tam sešli odchovánci z Panských lesů, předvést chov. skupinu. Měla to být taková vzpomínka na pana doktora Michálka, od kterého mám Nellu a kterého jsem si nesmírně vážila.

Byla jsem moc ráda, že se zde objevila opravdu pěkná zvířata. Popravdě, napravilo to můj dojem po letňanské výstavě.

Nálada ve Slavkově byla moc fajn a setkání se známými velice příjemné. Moje gratulace patří všem, kdo se účastnili s většími či menšími úspěchy.
Moc gratuluji Glenovi, Gaile za získání CAC, Hirkashovi za Res. CAC a krásné Hejire za V3. Poděkování za účast a noblesní předvedení se patří také Baronu Faustovi, který zde běhal jako veterán. Je to stále moc pěkný pes.

Velmi si však cením vyhodnocení chov. st. z Panských lesů jako vítězné. Jsem ráda, že se to podařilo a je to takové poděkování panu Michálkovi. Vždyť Tišnovské revíry také nesou krev Nelly, takže by bylo jedno, kdo vyhraje. Děkuji všem, kdo se o tento úspěch zasloužili. V kruhu byla i skupina Lavare Moravia, takže bylo na co se koukat.Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Opera web browser
Vytvořil: jamlc (@) volny.cz